Strona główna
O programie
PobierzKup
Dodatki
Forum

Kup

Program dostępny jest w postaci rocznego lub 30-dniowego abonamentu, osobno dla każdego konta z serwisu aukcyjnego. Kod abonamentu można kupić szybko i wygodnie, korzystając z funkcji dostępnej w programie. Wystarczy pobrać i zainstalować Sello, wprowadzić swoje konto z serwisu aukcyjnego, a następnie wybrać sposób płatności (przelew elektroniczny lub karta kredytowa). Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę www.payu.pl. W ten sposób kupisz Sello łatwo i bezpiecznie, nie wychodząc z domu. Bezpośrednio po dokonaniu płatności możesz rozpocząć pracę z programem.

Sello można też nabyć w tradycyjnej, pudełkowej postaci (płyta instalacyjna wraz z kodem abonamentu na rok) w sklepach na terenie całego kraju.

Aby otrzymać fakturę, podczas dokonywania płatności zaznacz pole Chcę otrzymać dokument sprzedaży w formie elektronicznej; musisz też być zarejestrowanym użytkownikiem programu.

Akceptujemy PayU

Ceny

Abonament 30-dniowy do jednego konta z serwisu aukcyjnego: 19 zł brutto.

Abonament roczny do jednego konta z serwisu aukcyjnego: 169 zł brutto.

Abonament dwuletni do jednego konta z serwisu aukcyjnego: 319 zł brutto.


Regulamin

Regulamin Sello (68 kB) Pobierz

Linki

Pobierz Sello i sprawdź, jakie daje Ci możliwości.

Pobierz

Sprawdź, co inni mówią o Sello. Dowiedz się więcej i zadawaj pytania.

Forum

Newsletter

Zostaw nam swój e-mail - poinformujemy Cię o nowościach dotyczących Sello oraz o aktualnych wydarzeniach związanych z naszą firmą.

Copyright © 2017 InsERT S.A. Allegro i Allegro.pl są nazwami zastrzeżonymi Grupy Allegro Sp. z o.o.
Nazwy i znaki eBay są własnością firmy eBay Inc.