Strona główna
O programie
PobierzKup
Dodatki
Forum

Przykładowe ekrany

Prezentujemy omówienie przykładowych ekranów ilustrujących funkcjonalność Sello. Galerię ekranów w większej skali można obejrzeć wybierając dowolną z zamieszczonych poniżej miniatur.

Centrum informacyjne

Centrum informacyjne

To centralne miejsce aplikacji, gromadzące podsumowania dotyczące sprzedaży na aukcjach, trwających transakcjach oraz finansach. Pozwala określić zadania użytkownika. Informacje zgromadzone są dla danego konta z serwisu aukcyjnego.

Menu Sello

Menu główne aplikacji, z którego można szybko dostać się do istotnych informacji np. Moja firma, skorzystać z narzędzi bądź zmienić ustawienia.

Moduł Aukcje

Moduł Aukcje

Moduł zawierający aukcje użytkownika. Aukcje są podzielone, ze względu na ich stan, na Przygotowane, Trwające i Zakończone. Na poszczególnych zakładkach można śledzić aktualną sprzedaż jak i jej efekty końcowe. Ze szczegółów aukcji można łatwo przejść do strony aukcji w serwisie, a na poszczególnych zakładkach zgromadzone zostaną informacje o wiadomościach, transakcjach i komentarzach do danej aukcji.

Okno aukcji na Allegro.pl

Okno aukcji na Allegro.pl

Każda aukcja powinna zawierać elementy wymagane przez dany serwis aukcyjny. Okno edycji aukcji zawiera zarówno podstawowe dane dotyczące aukcji, jak i informacje dodatkowe. Z poziomu okna aukcji można sprawdzić opłaty za daną aukcję oraz zapisać ją jako szablon w celu ponownego wykorzystania.

Okno aukcji na Aukro.cz

Okno aukcji na Aukro.cz

Przy pomocy Sello możliwe jest wystawianie aukcji na zagranicznych serwisach aukcyjnych. Wystarczy zaznaczyć, że z danego konta będziemy wystawiać na innych serwisach aukcyjnych, pobrać kategorie i parametry z tych serwisów i tworzyć aukcję z informacjami wymaganymi na danym serwisie.

Okno aukcji na eBay.com

Okno aukcji na eBay.com

Sello obsługuje aukcje z serwisu eBay.com, a także z jego narodowych odpowiedników. Wystarczy dodać konto eBay i zaznaczyć, na których serwisach narodowych odbywa się sprzedaż.

Szablon opisu aukcji

Szablon opisu aukcji

Aby usprawnić i zautomatyzować tworzenie opisów aukcji Sello zawiera Szablony opisów aukcji. Przy tworzeniu nowej aukcji można skorzystać z dostarczonych z Sello szablonów, stworzyć własny we wbudowanym edytorze HTML lub wstawić opis utworzony we zewnętrznym edytorze.

Moduł Transakcje

Moduł Transakcje

Transakcje powstają w skutek sprzedaży towarów na aukcjach. Transakcje można grupować, zmieniać ich zawartość, robić z nich paczki. Moduł transakcji jest jednym z częściej używanych w systemach wspierających sprzedaż na aukcjach.

Okno transakcji

Okno transakcji

W oknie transakcji można modyfikować dane dotyczące formy płatności, sposobu wysyłki, przyznawać rabaty, dodawać towary czy wreszcie ustalać dokument sprzedaży. Wszystkie zmiany są zapisywane w historii transakcji. Transakcje w poszczególnych stanach (np. nowa, opłacona, wysłana) można łatwo rozróżnić dzięki obrazkowym statusom transakcji.

Wiadomości do transakcji

Wiadomości do transakcji

Odebrane wiadomości są automatycznie podpinane do aukcji, transakcji i klienta. Usprawnia to obsługę wiadomości i udostępnia historię kontaktów z klientem. Praca z wiadomościami w programie Sello jest zbliżona do pracy w standardowym programie pocztowym.

Wydruki

Wydruki

W Sello możliwe jest zdefiniowanie różnych dostawców pocztowych. Pozwoli to odpowiednio posortować i przygotować paczki w zależności od sposobów ich wysyłki. W Sello można przygotować wydruki magazynowe, pocztowe oraz własne i zdefiniować, które wydruki będą drukowane dla paczek określonej dostawy.

Edytor wydruków

Edytor wydruków

Sello umożliwia dostosowanie wszystkich wydruków do specyficznych potrzeb użytkownika. Dzięki wbudowanemu Edytorowi wydruków w łatwy sposób przygotujesz indywidualną listę magazynową oraz nowy typ wydruku.

Okno paczki

Okno paczki

Okno Paczka gromadzi wszystkie informacje dotyczące przesyłki towarów do klienta. Są to m.in. dane adresowe, sposób wysyłki i lista towarów. Wszelkie zmiany w parametrach paczki są zapisywane w historii paczki.

Moduł Wiadomości

Moduł Wiadomości

W Sello został wbudowany moduł poczty elektronicznej. Teraz wszystkie twoje wiadomości dotyczące sprzedaży możesz obsługiwać i przechowywać w jednym miejscu, na dodatek automatycznie popodpinane do odpowiednich aukcji, transakcji czy klientów.

Wiadomości wysłane

Wiadomości wysłane

Wiadomości wysłane z programu również zawierają informacje czego dotyczą. W prezentowanym przykładzie wiadomość dotyczy transakcji i została utworzona automatycznie po zarejestrowaniu wpłaty od klienta.

Szablony wiadomości

Szablony wiadomości

Szablony wiadomości umożliwiają wygodne i szybkie tworzenie wiadomości o zadanej treści. W szablonach można wykorzystać pola własne, takie jak imię i nazwisko klienta, lista zakupionych towarów czy adres wysyłki.

Parametry wiadomości automatycznych

Parametry wiadomości automatycznych

Wiadomości automatyczne umożliwiają wysłanie e-maila o zadanej treści do klienta jeśli w systemie zaszło jakieś istotne zdarzenie. Pozwala to szybko poinformować klienta np. o wysłanej paczce.

Moduł Komentarze

Moduł Komentarze

Końcowym elementem każdej sprzedaży aukcyjnej jest wystawienie przez obie strony komentarzy dotyczących przebiegu transakcji. W Sello pobrane zostają wszystkie komentarze dotyczące aukcji zawartych w programie.

Moduł Towary

Moduł Towary

Sello umożliwia prowadzenie kartoteki towarów, przestrzeganie stanów towarowych oraz synchronizację informacji o towarach z systemami sprzedaży Subiekt GT oraz Subiekt nexo.

Moduł Klienci

Moduł Klienci

Dane wszystkich klientów wraz z historią ich zakupów i wiadomości znajdują się w module Klienci. Można stąd łatwo wysłać wiadomość do klienta, oraz przejść do strony klienta w serwisie aukcyjnym.

Linki

Pobierz Sello i sprawdź, jakie daje Ci możliwości.

Pobierz

Sprawdź, co inni mówią o Sello. Dowiedz się więcej i zadawaj pytania.

Forum

Newsletter

Zostaw nam swój e-mail - poinformujemy Cię o nowościach dotyczących Sello oraz o aktualnych wydarzeniach związanych z naszą firmą.

Copyright © 2017 InsERT S.A. Allegro i Allegro.pl są nazwami zastrzeżonymi Grupy Allegro Sp. z o.o.
Nazwy i znaki eBay są własnością firmy eBay Inc.