Sello
  • Strona główna
  • Aktualności
  • O programie
    • Szczegółowy opis
    • Lista zmian
  • Wypróbuj
  • Kup
  • Tutoriale
  • Porady
  • Forum
    • Sello NX
    • Sello

Sello 1.43.6

Aktualizacja umożliwia współpracę Sello z Subiektem nexo w wersji 49.

Sello 1.43.6

PLIKI DO POBRANIA

Sello 1.43.6

Aktualizacja programu nie przeprowadza konwersji bazy danych z wersji wcześniejszej.

NOWOŚCI I ZMIANY

SUBIEKT NEXO 49

Aktualizacja zawiera poprawkę umożliwiającą współpracę z wersją Subiekta nexo 49. Oznacza to również, że Sello w wersji 1.43.6 oraz nowszej nie będzie poprawnie współpracować z Subiektem nexo w wersji 48 i starszych. W takim wypadku konieczna jest aktualizacja Subiekta nexo do wersji minimum 49.

WINDOWS 7

Przypominamy, że firma Microsoft zakończyła wsparcie systemu Windows 7 dnia 14 stycznia 2020. W związku z tym instalator systemu Windows 7 nie może zweryfikować podpisu cyfrowego, co jest związane z brakiem aktualizacji systemu – przez to Sello może nie zainstalować się na systemie Windows 7 home oraz professional.

Obejściem znanym w tej chwili jest instalacja programu z poniższego linku: https://gt.insertcdn.pl/sello/Sello_1_43_6.exe

Pomoc

Pomoc zdalna

e-Pomoc (baza wiedzy)

Forum użytkowników

Filmy szkoleniowe

logo Insert ustawienia